تبلیغات
یاران منتقم - دریغ از فراموشی فتنه ها

دریغ از فراموشی فتنه ها

افسران - دریغ از فراموشی فتنه ها
ظلم به مردم مظلوم دنیا و خدمت به اسرائیل با شعار نه غزه، نه لبنان را فراموش_نمی­کنیم
هتک حرمت عاشورا و پرچم عزای امام حسین را فراموش_نمی­کنیم
حماسه 9 دی را فراموش_نمی­کنیم
ما اهل کوفه نیستیم که قرآن را بر سر نیزه ببنیم و بیعت مکاران صفینی را بپذیریم. ما ابوموسی اشعری ها و اشعث‌ها و ... را فراموش_نمیکنیم .
ما فراموش_نمیکنیم و سنت تاریخ را این بار تغییر می‌دهیم که قرار نیست دوباره تکرار شود. اگرچه عده ای دچار فراموشی شوند و تلاش برای بازگرداندن فتنه گران و پاک کردن سابقه ننگین آنان را داشته باشند.
ما فراموش_نمیکنیم حضور 40 میلیونی مردم در 22خرداد 88 را که با دروغ بزرگ تقلب به کام ملت تلخ شد و بذر امید را در دل سیاه دشمن کاشت!
ما فراموش_نمیکنیم تهمت ها و دروغ های ناروا به نظام و سکوت برخی خواص را که چگونه با زبان در کام گرفتن به فتنه کمک کردند و در نهایت در پیشگاه ملت مردود شدند.
ما فراموش_نمیکنیم به آتش کشیده شدن خیابان های شهرمان و تلاش برای رو در روی هم قرار دادن مردممان را و خون هایی که ریخته شد و شهدای فتنه که مظلومانه به سوی مقتدای خویش پر کشیدند.
ما فراموش_نمیکنیم ظلمی را که به مردم کردند و خسارت های اقتصادی که به کشور وارد شد، و پرتگاهی که با غرور خود کشور را به سوی آن هدایت می کردند.
ما فراموش_نمیکنیم که مدعیان دروغین خط امام میدان دار فتنه بودند و با حماقت و جهالت های خود تیشه بر ریشه میراث ماندگار امام زدند.
ما فراموش_نمیکنیم ظلمی را که به مظلومان عالم و آزادگان جهان با سر دادن شعار «نه غزه، نه لبنان» کردند و خدمتی که به اسرائیل شد.
ما فراموش_نمیکنیم و فراموش نخواهد شد حرمت شکنی‌هایی که در روز حزن و اندوه اهل بیت شد و جسارتی که به عکس امام عزیزمان کردند.
ما فراموش_نمیکنیم حضور میلیونی مردم در نهم دیماه 88 را که آخرین ضربه شد بر تابوت فتنه و در تاریخ ماند.
ما فراموش_نمیکنیم آمریکا و رژیم صهیونیستی مدافع فتنه بودند و اوباما و نتانیاهو وقیحانه از فتنه گران حمایت می کردند، اما آن ها هیچگاه حاضر به مرزبندی با دشمن نشده و بر گناه_نابخشودنی خود اصرار ورزیدند.
و ما فراموش_نمیکنیم که فتنه گران هیچگاه از پیشگاه ملت عذر نخواستند و این راه را ادامه خواهیم داد تا مجازات مجرمین!
سر دادن شعار « مرگ بر اصل ولایت فقیه » توسط فتنه گران را فراموش نمی کنیم


برگرفته از سایت افسران جوان جنگ نرم


طبقه بندی: دریغ از فراموشی فتنه ها،

تاریخ : پنجشنبه 4 دی 1393 | 03:38 ب.ظ | نویسنده : *دانشجو * | نظرات